کمتر از 2 روز تا پایان بزرگترین جشنواره سال - کلیک کن

تخفیفی ناقابل به پاس همراهی شما

تخفیفی ناقابل به پاس همراهی شما

 

وبسایت اندروید سورس دقیقا ۱ سال و ۹ ماه و ۲۲ روز پیش راه اندازی شد و در این مدت سعی بر این داشتیم سورس کدهایی رو ارائه بدیم که واقعا به خوبی کار کنند و باگ و مشکلی نداشته باشند. (تجربه خرید ما از سایت های مختلف که تجربه به شدت بدی بود باعث شد تا وبسایتی رو ایجاد کنیم تا این مشکل حل بشه)

 

 

وبسایت کدکنیون بزرگترین مارکت پلیس دنیا است که بخشی از اون رو سورس کدهای اندروید تشکیل میدن. خریدهای متعددی از این وبسایت داشتیم، اما متاسفانه تمامی این سورس کدها باگ های زیادی داشتن و با هزینه های سنگین سعی بر این داشتیم تا مشکلات رو به طور کامل رفع کنیم و سورسی مناسب با شرایط کشور ایران ارائه بدیم.

 

 

با تهیه بیش از ۳۰۰ سورس مختلف، در حال حاضر فقط ۱۰۰ سورس روی سایت برای فروش ارائه شده اند. تک تک سورس ها قبل از انتشار به طور کامل بررسی میشن و ازشون خروجی گرفته میشه. اگر مشکلی نداشته باشن شروع به فارسی کردن و راستچین سازی میکنیم.

 

 

متاسفانه بخش زیادی از این سورس ها باگ داشتند و نتونستیم در سایت ارائه بدیم، اما سورس هایی که در سایت منتشر شدن بارها و بارها تست شدند و ما ایمان کامل به کارکرد و کیفیتشون داریم.

 

به پاس همراهی شما عزیزان و عبور کردن از مرز ۱۳۹۸ سفارش طی ۱ سال و ۹ ماه تخفیف های ۵۰% و محدود رو برای محصولات ویژه سایت در نظر گرفتیم.

 

 

کد تخفیف : ۱۳۹۸

قابل استفاده تا ساعت ۲۴ روز ۱۷ فروردین ۱۳۹۸

 

محصولاتی که شامل تخفیف ۵۰% می شوند :

 


تومان