دیجی 2020 به همراه یک هدیه ارزشمند همین حالا - مشاهده کنید

یک ربات اینستاگرام چه قابلیت هایی باید داشته باشد؟

دسته‌بندی: آموزش
اکتبر 15, 2018

یک ربات اینستاگرام چه قابلیت هایی باید داشته باشد؟

ربات اینستاگرام همانطور که در این مقاله گفته شد برنامه ای است که با ایجاد تعامل باعث جذب فالوئر میشود.در این قسمت میخواهیم قابلیت های ربات های اینستاگرام را مورد بررسی قرار دهیم.

 

ربات اینستاگرام آنفالو کننده؛ نخستین ربات

برنامه ریزی ربات های اینستاگرام پس از ارائه رسمی API  های این برنامه با ربات های آنفالوکننده شروع شد. این ربات به گونه ای کار میکرد که افرادی که شما را آنفالو کرده شناسایی و به صورت خودکار آنها را آنفالو میکرد و علاوه بر این آماری از دنبال کننده های شما در اختیارتان میگذاشت.

 

ربات اینستاگرام فالو کننده

پس از تبدیل ربات های اینستاگرام به اپلیکیشن, این برنامه ها تغییر کردند. سپس نیاز به فالو کردن افرادی که ما را فالو کرده ولی ما آنها را دنبال نکردیم در این برنامه ها دیده شد.برنامه نویسان با سری مکاتباتی که با اینستاگرام داشتند توانستند مجوز کدنویسی چنین برنامه ای  را بگیرند و اندکی بعد امکانات این برنامه های جانبی بالا رفت.

 

ربات اینستاگرام لایک کننده

در اینگونه ربات ها, یک دسته بندی خاص توسط اپراتور در آنها تعریف میشود که شما را قادر میسازد پست های خاصی را لایک کرده و باعث تعاملی تاثیرگذار بین خود و کاربران اینستاگرام شوید.

 

بر روی تصویر زیر کلیک کنید تا با یک ربات اینستاگرام درجه 1 آشنا شوید!

 

ربات اینستاگرام

ربات اینستاگرام کامنت گذار

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که اینستاگرام را برای کسب و کار خود انتخاب کرده اید؛ با ربات های کامنت گذار میتوانید تبلیغات انبوه انجام دهید. این رباتها با استفاده از هوش مصنوعی اکانت مورد نظر را بررسی میکنند و با حفظ تناسب محتوا, کامنتی تبلیغاتی طراحی کرده و برای آنها ارسال میکنند.

 

ربات اینستاگرام ارسال دایرکت

شاید تا کنون برای شما پیش آمده باشد که تبلیغاتی را دردایرکت خود مشاهده کنید. استفاده از ربات های ارسال دایرکت با محدودیت های کنونی اینستاگرام پیشنهاد نمیشود چرا که ممکن است پس از گذشت مدتی اکانت شما اسپم شناخته شود و حتی توسط سرور اینستاگرام حذف شود. البته ارسال پیام های خوشامدگویی و یا پرسیدن دلیل آنفالو میتواند بر روی تعامل و افزایش فالوئر پیج شما تاثیرگذار باشد ولی این روش بسیار زمان گیر خواهر بود چرا که وقت کافی برای چک کردن تمامی پاسخ ها توسط ربات وجود نخواهد داشت و علاوه بر آن ربات های اینستاگرام همچنان توانایی گفت و گو را ندارند.

 

ربات اینستاگرام پست گذار

یکی از ربات هایی که میتواند تاثیرگذارترین نیز باشد ربات ارسال پست است که اکثر برندهای بزرگ نیز از آن استفاده میکنند. چون این ربات ها برای یک سری از شرکت هایی که ساعت کاری مشخص دارند و در ساعت های پربازدید آنلاین هستند میتواند بسیار مفید بوده و محتوای آنها را ارسال کند.

 

ربات اینستاگرام ارسال استوری

ربات های اینستاگرامی ارسال استوری از آغاز فعالیت خود تا کنون آنطور که باید تاثیرگذار نبوده اند و تنها توسط شرکت هایی که به صورت زمان بندی شده استوری ارسال میکنند مورد استفاده قرار میگیرند.

 

ربات اینستاگرام همه کاره

هدف از صحبت کردن درباره انواع ربات های اینستاگرامی رسیدن به برنامه هایی بود که تقریبا تمام این کار ها را باهم انجام میدهند. این ربات ها در پنل هایی تحت وب یا برنامه کارهای مدیریتی یک صفحه اینستاگرامی را انجام می دهند.

اگر دوست دارید تا یک ربات اینستاگرام شخصی داشته باشید هم اکنون اینجا کلیک کنید.

 

پیام بگذارید


تومان