پشتیبانی واتس اپ

اسم
من امینِ

سال ۷۷ توی شهر بجنورد به دنیا اومدم و وقتی ۲۰ روزم بود به مشهد اومدیم و تا همین الان ساکن مشهد هستم.

از سال ۱۳۹۵ وارد حوزه آنلاین شدم. اولین سایتی که زدم توی سال اول کلا ۸۰ هزار تومن برای من سود دهی داشت و بعدشم کلا به دلیل مشکل فنی سرور از بین رفت. سایت بعدی توی حوزه اندروید بود و درآمدش ماهانه به ۲۵۰ هزار تومن رسید و اونم بعد از یک سال نابود شد. سایت بعدی در حوزه فروش آنلاین میوه بود. در واقع اولین میوه فروشی آنلاین کشور بودیم. کانال تلگرامش با عنوان زودفروت هنوز هم هست. فروش خوبی داشتیم ولی به دلیل عدم مدیریت مناسب اون کسب و کار شکست خورد.

بعد از اون وارد یه شرکت واردات شدم که کارشون واردات عطر و عینک از فرانسه بود. شاید بیش از ۱۰ قالب وردپرس(در کمتر از ۳ ماه) براشون طراحی کردم و حقوقی که بهم میدادن حدودا ماهی ۴۰۰ هزار تومن بود. خیلی کم بود ولی مجبور بودم. تازه همین ۴۰۰ تومن رو هم به موقع نمیدادن .

همینجا بود که ایده ای به ذهنم زد. ایده ای که اکثر مردم بدون دانش خاصی بتونن اپلیکیشن فروشگاهی خودشون رو راه اندازی کنن و کاملا مستقل باشن. یا حتی بتونن با ساخت اپ کسب درآمد بکنن.(دقیقا مثل قالب های وردپرس)

برای همین تصمیم گرفتم یه ابزار خوب برای ساخت اپ آماده کنم در اختیار مردم قرار بدم و از شرکت کلا بیام بیرون.

یادمه از یه سایتی یه ابزاری برای ساخت اپ خریدم که اصلا پشتیبانی درستی نداشت و من به زحمت زیاد تونستم اون اپ رو راه اندازی کنم.

تصمیمم جدی تر شد و یه اپ فروشگاهی ساده به همراه سورس کد آماده کردم. ولی متعهد شدم باید همه بتونن بدون دانش خاصی از این ابزار استفاده کنن.

آموزش های ویدئویی آماده کردم و حتی با انی دسک به سیستم مشتریان وصل میشدم و ابزار رو براشون راه اندازی میکردم.

از ۴ سال پیش تا الان این اپلیکیشن رو توسعه دادیم و با سورس کد تقدیم مشتریان میکنیم. با داشتن سورس کد علاوه بر اینکه میشه نامحدود اپ ساخت، استقلال بیشتری هم برای مدیریت اپ و توسعه اون در اختیار دارید.