پکیج طوفان 1400 – 4 ابزار ویژه با تخفیف - فقط یکبار در سال - کلیک کنید

اندروید سورس چیست؟

اندروید سورس چیست ؟

اندروید سورس یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات دیجیتال در زمینه اندروید (Digital Goods) می باشد که شما میتوانید هرچیزی که به صورت دیجیتال میخواهید خرید کنید مثل سورس کدهای اندروید و … را از آن تهیه نمائید.

نحوه کارکرد اندروید سورس

اندروید سورس با الگو برداری از نمونه خارجی خود Codecanyon راه اندازی شده است. هدف از راه اندازی این مارکت پلیس، ایجاد یک بازار بزرگ برای طراحان و برنامه نویسان اندروید بوده و روند فعالیت به گونه ای است که متخصصان (مثلا یک برنامه نویس اندروید) محصول خود را آماده مینمایند(مثلا سورس اپلیکیشن فروشگاهی) و عرضه میکنند. کارمندان اندروید سورس با هماهنگی با شخص و یا شرکت مربوطه بر روی محصول متخصصان قیمت گذاری میکنند و خریدار ها نیز بر اساس نیاز خود، محصولات را خریداری میکنند.

قیمت برآورد شده به مراتب پایین تر از حالت طراحی اختصاصی می باشد که این به نفع خریدار است . در فروش تعداد بالا به نفع فروشنده نیز می باشد، چون یک بار محصول خود را عرضع کرده و بارها فروخته است.

یک مزیت دیگر در روند اندروید سورس این است که محتوا (که قسمت اصلی هر وبسایت است) توسط فروشندگان تولید میشود و بازدیدکننده نیز از طرف همین فروشنده ها به سمت محصولاتشان هدایت میشود. پس محتوا و خریدار هر دو از سمت تولید کننده محصول به سمت اندروید سورس هدایت میگردد و این یعنی یک سایت با چرخه خودکار.

مزیت اندروید سورس

سوالی که اینجا مطرح میگردد این است که چرا کاربران تمایل دارند از اندروید سورس استفاده نمایند؟

  • چون ما از فروشندگانمان اطلاعات تماس و مدارک شناسایی داریم، کاربران ترجیح میدهند که با خیال آسوده از ما تهیه نمایند تا اینکه از فرد متخصص به صورت جدا تهیه نمایند.

ما سرویس عالی برای فروشندگان تهیه کرده ایم که مزیت های زیادی به همراه دارد. از جمله:

  • به دلیل داشتن برنامه نویسی استاندارد و رعایت اصول گوگل، در جستجو های حوزه فعالیت خود همیشه بالا هستیم.
  • با توجه به تاریخچه هر فروشنده مدال هایی دریافت مینماید که تعداد و ارزش مدال های هر فروشنده او را به یک رقابت حساس وارد میکند و فروشندگان عالی میتوانند خوش بدرخشند. هدف ما نیز جذب فروشنده های با کیفیت است.


تومان