کمتر از 2 روز تا پایان بزرگترین جشنواره سال - کلیک کن

روش های خرید در اندروید سورس (اقساطی و یکجا)

دسته‌بندی: متفرقه
اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۷

روش های خرید در اندروید سورس (اقساطی و یکجا)

اندروید سورس، اولین، بزرگترین و معتبر ترین مارکت پلیس سورس کدهای اندروید در ایران با هدف ارائه محصولات با کیفیت با قیمت رقابتی و برطرف کردن نیاز های مشتریان عزیز، تصمیم گرفت تا قابلیت جدیدی را برای آن دسته از افراد که در خرید محصول مورد علاقه تردید دارند آماده کند.

روش های خرید اقساطی و یکجا که به تازگی برای برخی از محصولات فعال شده است به شما این امکان را می دهد تا با خیالی راحت و آسوده محصول مورد علاقه خود را خریداری نمائید.


روش پرداخت اقساطی :

در روش خرید اقساطی، بایستی ۵۰ درصد از کل مبلغ محصول را پرداخت نمائید. پس از پرداخت این مبلغ، محصول برای شما راه اندازی خواهد شد. پس از راه اندازی شما بایستی مابقی مبلغ را تسویه نمائید. (این روش شامل ۵% مالیات می باشد)


روش پرداخت یکجا :

در روش خرید یکجا، بایستی کل مبلغ محصول را پرداخت نمائید. پس از پرداخت، شما به صورت مستقیم به فایل های محصول دسترسی خواهید داشت و در صورت درخواست، این محصول برای شما راه اندازی خواهد شد. (این روش شامل ۵% تخفیف می باشد)

روش پرداخت اقساطی چه مزایایی دارد؟

در این روش خیال شما از بابت راه اندازی و پشتیبانی توسط ما و توسعه دهنده راحت خواهد بود. اگرچه ما برای مشتریانمان اهمیت زیادی قائل هستیم و برای تک تک محصولات پشتیبانی داریم. این روش فقط برای این است تا خیالتان راحت باشد. نکته ای که اینجا حائز اهمیت است تا به آن اشاره کنیم این است که تمامی محصولات قبل از بارگذاری روی وبسایت جهت عرضه، تست و بررسی می شوند. چنانچه مشکلی داشته باشند عرضه نخواهند شد.

روش پرداخت یکجا چه مزایایی دارد؟

در این روش، پس از پرداخت مبلغ، بلافاصله به فایل های ارزشمند محصول دسترسی خواهید داشت. علاوه بر این این روش شامل ۵% تخفیف می باشد. پس با خیالی آسوده محصول مورد علاقه خود را در جهت پیشبرد اهداف خود خریداری نمائید.

 

نمونه محصولی که می توان اقساطی خرید کرد :

اپلیکیشن اندروید ووکامرس

 

اگر محصولی مدنظر شماست که امکان خرید اقساطی ندارد، می توانید درخواست خود را جهت فعال سازی خرید اقساطی به شماره ۰۹۹۰۴۱۰۹۰۱۰ اعلام نمائید.

 

ما در کنار شما هستیم.

اندروید سورس متفاوت ترین مارکت پلیس اندروید ایران


تومان