لحظات پایانی جشنواره دبل عید - ورود به جشنواره

شروع آموزش برنامه نویسی اندروید | مقدمه

دسته‌بندی: آموزش
خرداد ۱, ۱۳۹۷

شروع آموزش برنامه نویسی اندروید | مقدمه

آموزش برنامه نویسی اندروید با روشی ساده و آسان برای همه

اندروید یک سیستم عامل متن باز (open source) و بر پایه لینوکس می باشد که تا کنون برای دستگاه هایی همچون گوشی های هوشمند، تبلت ، کامپیوتر و حتی خودرو ارائه شده است. در حال حاضر این سیستم عامل توسط شرکت گوگل پشتیبانی و مدیریت می شود.

همچنین بنیانگذار این سیستم عامل در ابتدا شخصی به نام اندی رابین بود. در این دوره آموزشی به صورت کاملا اصولی و مرحله به مرحله شما را با مباحث مقدماتی و در ادامه با مباحث پیشرفته و فوق پیشرفته برنامه نویسی اندروید آشنا خواهیم کرد.

مخاطبان این دوره آموزشی

این دوره آموزشی برای افراد مبتدی تا پیشرفته آماده شده است تا تمامی نکات برنامه نویسی اندروید را از مباحث ساده تا فوق پیشرفته به زبانی ساده بیاموزند. پس از اتمام مباحث این دوره آموزشی شما به درک صحیحی از مباحث برنامه نویسی اندروید خواهید رسید که می توانید برنامه هایی در سطح متوسط و پیشرفته و فوق پیشرفته را طراحی و اجرا نمائید.

پیش نیاز ها این دوره آموزشی

پایه و پیشنیاز شروع برنامه نویسی اندروید، زبان برنامه نویسی جاوا می باشد.بنابراین اگر شما مقدمات زبان جاوا را یاد داشته باشید، برنامه نویسی اندروید و توسعه اپلیکیشن های اندروید بحث فوق العاده شیرین و دوست داشتنی برای شما خواهد بود.

 

در ادامه آموزش برنامه نویسی اندروید را شروع خواهیم کرد. با ما همراه باشید

پیام بگذارید


تومان