نسخه جدید دیجی 2021 هم اکنون در دسترس - کلیک کنید

ربات اینستاگرام چیست؟

دسته‌بندی: آموزش
اکتبر 11, 2018

ربات اینستاگرام چیست؟

ربات اینستاگرام چیست؟

این سوالیست که ممکن است در برخورد اول با این کلمه، زمانی که در جست وجوی راه های افزایش فالوئر هستید به ذهنتان خطور کند. این ربات میتواند یکی از بهترین راه های افزایش فالو ایرانی و واقعی در صفحه شما باشد.

ربات اینستاگرام چیست و دقیقا چه کاری برای ما میکند؟

قبل از شروع, لازم به ذکر است که یکی از راه های کاربردی افزایش فالوئر و جذب افراد جدید برای یک صفحه اینستاگرامی تعامل با پیج های دیگر است. یعنی شما با لایک کردن, کامنت گذاشتن و یا دنبال کردن افرادی که احتمال میدهید به محتوای پیج شما علاقه مند هستند, آنها را جذب به دیدن پیج خود میکنید.

 

ربات اینستاگرام چیست؟

 

ممکن است حتی قبل تر این روند را انجام داده و بازدهی بالای آن را دیده باشید یا حتی در درخواست های خود با چنین پیجی مواجه شدید و آنها را دنبال کرده اید. یکی از دلایل موثر بودن این روش این است که طبیعتا وقتی کسی شما را دنبال میکند و یا برای شما کامنت می گذارد شما کنجکاو میشوید که پیج آنها را بررسی کنید؛ عمل متقابل نام روانشناسی این رفتاریست که ما بصورت ناخودآگاه انجام میدهیم.

 

ربات اینستاگرام چه میکند؟

ربات اینستاگرام یک برنامه ی کاربردیست که به عنوان صفحه شما، به سراغ آدم‌هایی می‌رود که احتمالاً به محتوای پیج شما علاقه‌مند هستند و با آنها تعامل ایجاد می‌کند. مزیت این ربات این است که تمام کارها را بصورت خودکار انجام میدهد و شما فقط نیاز دارید که تنظیمات اولیه را به آن بدهید.

 

ویژگی های که یک ربات اینستاگرام بایستی داشته باشد :

  • افزایش فالوئر هدف برای پیج اینستاگرام شما
  • سرعت و کارایی بالا
  • امنیت بالا
  • جلوگیری از مسدود شدن پیج شما
  • مقرون به صرفه بودن
  • سادگی کار با ربات
  • افزایش فالوئر بر اساس منطقه های مختلف ایران و جهان
  • افزایش فالوئر بر اساس هشتگ و نام های کاربری هدف
  • و…

 

اگر دوست دارید تا یک ربات اینستاگرام شخصی و با کیفیت بالا داشته باشید که علاوه بر استفاده رایگان به دیگران نیز اکانت بفروشید اینجا کلیک کنید.

 

ربات اینستاگرام شما می‌تواند به صورت اتوماتیک پست‌های دیگران را لایک کند, می‌تواند کامنت‌های خودکار بر روی پست‌های دیگران بگذارد و همچنین به صورت خودکار پیج‌های مرتبط را فالو کند و پس از مدتی اگر پاسخی از جانب آنها دریافت نکردید و مایل بودید آنها را آنفالو کند.

 

وقتی که شما یک ربات اینستاگرام را خریداری میکنید میتوانید پیش از راه اندازی روند انتخابی خود را مشخص کنید و حتی در تنظیم ساعت نیز دخیل باشید, برای مثال میتوانید این برنامه را به ربات خود بدهید که در هر یک ساعت, ده پیجی را که مدنظر شماست دنبال کند.

هم اکنون که فهمیدیم ربات اینستاگرام چیست,راه هایی برای کارایی بهتر این برنامه ارائه میدهیم.برای کارآیی بهتر این ربات باید با مناسب ترین افراد در اینستاگرام در ارتباط باشید, به طور مثال برای یک کسب و کار داخلی اگر مشتریانی از خارج کشور را دنبال کنید اهمیت چندانی ندارد.چون در نهایت با این روش ، قرار است یک فالوئر خارجی به دست آورید.

 

همچنین لایک کردن و کامنت گذاشتن برای فردی که مشخصا در هیچ یک از علایق شما شریک نیست هم میتواند بی اثر باشد چرا که چنین فردی مشخصا شما را دنبال نخواهد کرد. این نوع کسب و کار شماست که نشان میدهد چه افرادی را باید دنبال کنید یا در صدد جذب آنها باشید.

 

با استفاده از ربات اینستاگرام میتوانید بهترین بازده ممکن را برای معرفی صفحه خود در اینستاگرام داشته باشید. ربات های اینستاگرام در واقع با استفاده از API هایی که اینستاگرام در اختیار برنامه نویسان قرار میدهد به اکانت شما متصل شده و سپس کار خود را آغاز میکنند؛ نکته حائز اهمیت این است که برای این اتصال شما باید رمز و گذرواژه خود را دراختیار این ربات قرار دهید پس به هر ربات اینستاگرامی اعتماد نکنید.

اگر دوست دارید تا یک ربات اینستاگرام شخصی و با کیفیت بالا داشته باشید که علاوه بر استفاده رایگان به دیگران نیز اکانت بفروشید اینجا کلیک کنید.

 

پیام بگذارید


تومان